Увага! Пульт знятий з виробництва. На зміну ПГС-5-6У випускається пульт ПГС-5-6м.
pgs 5 6u 300

Пульт ПГС-5-6У призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-6У забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 6-ти незалежних каналах з видачею на запис цифрового реєстратора мови вхідної, вихідної та інформації загального фону.

ПГС-5-6У є вдосконаленим варіантом пультів ПГС-5-6А та ПГС-5-6Д.

Виробляється 2 модифікації пульта:

  • ПГС-5-6У (А) - 6 кнопок швидкого доступу без фіксації і 1 кнопка для режиму "Циркуляр";
  • ПГС-5-6У (Д) - 6 кнопок вибору каналу (з фіксацією) і 1 кнопка включення режиму "Передача".

Пульти серії ПГС-5-6У виробляються в металевому корпусі у вигляді підставки з похилою передньою площиною та електретним мікрофоном на гнучкій шийці з круговою діаграмою спрямованості.

Світлодіодні індикатори над комутаційними кнопками показують наявність сигналу у відповідній лінії і служать для візуального спостереження за комутованими лініями. До верхньої панелі приладу кріпиться динамічна головка гучномовця потужністю 5 Вт. Наявність регулятора рівня гучності дозволяє вибрати комфортний рівень звучання. Така моноблочна конструкція ПГС-5-6У забезпечує компактність і додаткові зручності при експлуатації. Прилади серії ПГС-5-6У виконані на основі передової технології, використовують сучасну елементну базу. Надійні і зручні в експлуатації, мають сучасний зовнішній вигляд.

Принцип роботи:

Пульти серії ПГС-5-6У працюють за принципом симплексного зв'язку. Всі абонентські пристрої підключаються до ПГС-5-6У двопровідними лініями зв'язку. Максимальна кількість напрямків або зон може бути 6. На кожен напрямок може підключатися один або кілька пультів серії ПГС. Максимальна кількість абонентів в системі не повинна перевищувати 25.

У модифікації "А" комутація режимів Прийом / Передача здійснюється за допомогою натискання кнопок відповідних напрямків тобто диспетчер натискає кнопку необхідного абонента, пульт ПГС-5-6У переходить в режим передачі і передає повідомлення даному абоненту. Потім диспетчер, відпустивши кнопку каналу, слухає відповідь абонента. Щоб передати повідомлення відразу в усі канали потрібно натиснути кнопку "Передача / Всі".

У модифікації "Д" комутація режимів Прийом / Передача здійснюється за допомогою натискання кнопки "Передача" тобто диспетчер натискає кнопку (кнопки) необхідного абонента, потім утримуючи кнопку "Передача" переходить в режим передачі і передає повідомлення абоненту (абонентам). Потім диспетчер, відпустивши кнопку "Передача", слухає відповідь абонентів. В процесі вибору абонентів їх лінії об'єднуються на 1 загальну шину, таким чином виникає можливість "маршрутування" голосових повідомлень з одного каналу в інші.

Наявність в ПГС-5-6У спеціалізованого виходу для записуючої апаратури (Архіватор мови МПМ-12 або аналогічної), забезпечує можливість запису переговорів диспетчера з абонентами і фону залу на жорсткий диск комп'ютера. Як з'єднувальні лінії зв'язку можна використовувати будь-які фізичні лінії з опором шлейфу до 5 кОм. Відмінною особливістю даного обладнання є висока стійкість до перешкод за рахунок використання гальванічно розв'язаних симетричних трансформаторних виходів, наявності регулювання рівня шумозаглушення на лініях зв'язку, автоматичної системи регулювання рівня сигналу.