pgs 5 10a

Пульт ПГС-5-10А призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-10А забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 10 незалежних каналах з видачею на запис цифрового реєстратора вхідної та вихідної мови.

Відмінною особливістю ПГС-5-10А є миттєвий оперативний голосовий зв'язок з абонентом або групою шляхом натискання однієї кнопки, а також вихід на запис архіватора мови фону залу.

Пульт виконаний у вигляді модулі, призначеного для вбудовування в поверхню столу (контрольної панелі).

На передній панелі пристрою розташований гучномовець потужністю 5 Вт і електретний мікрофон на гнучкій шийці з круговою діаграмою спрямованості. Також на панелі розташовані 10 кнопок вибору абонентів.

Світлодіодні індикатори над комутаційними кнопками показують наявність сигналу у відповідній лінії і служать для візуального спостереження за комутованими лініями. Наявність регулятора рівня гучності дозволяє вибрати комфортний рівень звучання. Прилади серії ПГС-5-10А виконані на основі передової технології, використовують сучасну елементну базу. Надійні і зручні в експлуатації, мають сучасний зовнішній вигляд.

Принцип роботи:

Пульти серії ПГС-5-10А працюють за принципом симплексного зв'язку. Всі абонентські пристрої підключаються до ПГС-5-10А двопровідними лініями зв'язку. Максимальна кількість напрямків або зон може бути 10. На кожен напрямок може підключатися один або кілька пультів серії ПГС. Максимальна кількість абонентів в системі не повинна перевищувати 25.

Комутація режимів Прийом / Передача здійснюється за допомогою натискання кнопок відповідних напрямків, тобто диспетчер натискає кнопку необхідного абонента, пульт ПГС-5-10А переходить в режим передачі і передає повідомлення даному абоненту. Потім диспетчер, відпустивши кнопку каналу, слухає відповідь абонента.

Наявність в ПГС-5-10А спеціалізованого виходу для записуючої апаратури (Архіватор мови МПМ-12 або аналогічної), забезпечує можливість запису переговорів диспетчера з абонентами і фону залу на жорсткий диск комп'ютера. Як з'єднувальні лінії зв'язку можна використовувати будь-які фізичні лінії з опором шлейфу до 5 кОм. Відмінною особливістю даного обладнання є висока стійкість до перешкод за рахунок використання гальванічно розв'язаних симетричних трансформаторних виходів, наявності регулювання рівня шумозаглушення на лініях зв'язку, автоматичної системи регулювання рівня сигналу.